> PRACA > Łódź

Technik utrzymania ruchu (m/k) w Łódź, Łódzkie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Obowiązki: ustalanie przyczyny awarii i naprawa urządzeń produkcyjnych, konserwacja i regulowanie pracy maszyn, wymiana drobnych elementów mechanicznych urządzeń, współpraca przy instalacji nowych urządzeń i maszyn i przeprowadzanie testów, modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń, zapewnienie podstawowego wsparcia w obszarze infrastruktury komputerów i drukarek. Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wiedza o systemach automatyki przemysłowej (poparta pracą z urządzeniami automatycznymi), ogólna wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki i mechaniki, znajomość obsługi komputera (Office), znajomość języka angielskiego - na poziomie podstawowym, elastyczne podejście do systemu zmianowego. Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pakiet szkoleń, atrakcyjny system premiowy, prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport, dofinansowanie do wczasów oraz dodatki na święta.

Detale ogłoszenia: Technik utrzymania ruchu (m/k)
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj